19. února - Kurz NAPLNO 2015

 

Ve spolupráci s Gymnáziem Jihlava a divadlem otevřených dveří DiOD, vznikl unikátní projekt, který poskytne dětem a mladým lidem lepší možnost zapojit se do kulturního života města Jihlava.

A proto Vás srdečně zveme na jeden červencový týden, který bude patřit tvrdé práci v uměleckých kurzech pod vedením našich kamarádů lektorů profíků. Zázemí nám poskytlo naše milované Gymnázium Jihlava, kde budeme moci týden usilovně pracovat a vyzkoušet si práci herců, filmařů, improvizátorů a žurnalistů opravdu NAPLNO. Pro dobrou startovní pozici doporučujeme mít za sebou už alespoň nějakou zkušenost z daného oboru. Více se můžete dočíst v naší sekce "Pro Vás" → "Kurzy" nebo přímo na webu události.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte. Pro zaručení kvalitní práce jsou pracovní skupiny početně velice omezené. Pokud máte nějaký dotaz, nebojte se nás zeptat → numaci.cz@gmail.com.

Jestliže nemáte zájem se zúčastnit, ale zajímá Vás průběh akce, sledujte náš web a nebo navštivte v červenci divadlo DiOD, ve kterém bude pro veřejnost připravena prezentace kurzu.

Děkujeme našim kamarádům z Gymnázia Jihlava a divadla DiOD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016