12. dubna 2015 - Zájem o Kurzy NAPLNO

 

Ano, báli jsme se trochu, jestli bude v Jihlavě o Kurzy NAPLNO zájem. Jestli vůbec budeme schopni pokrýt veškeré náklady, které se kolem organizace takové akce nastřádají. Avšak náš strach byl poněkud unáhlený. O Kurzy NAPLNO projevilo zájem veliké množství mladých lidí a nejen z Jihlavy, což nás velice těší. Začínáme se spíše připravovat na variantu "přeplněno", ale do toho je ještě daleko. Jsme teprve v půlce dubna.

Každopádně v následujících týdnech proběhne setkání pro zájemce na našem milovaném Gymnáziu Jihlava, které je naším dobrým partnerem. Na dotazy studentů ohledně kurzů bude odpovídat Zdeněk Stejskal. Tímto mu vřele děkujeme!
Další náš dík patří sdružení Slunce, které naše kurzy poskytne svým známým z jejich okolí, a divadlu DIOD, jenž prostřednictvím svého newsletterového kanálu dalo vědět všem svým návštěvníkům.

Posledních pár míst se ještě v pracovních skupinách skrývá, ale zájemců bude čím dál více. Pokud uvažujete o tom, že s námi prožijete prázdniny NAPLNO, neváhejte a posílejte přihlášky na www.kurzynaplno.cz. Nové informace o kurzech a lektorech nejrychleji naleznete na facebooku kurzů www.facebook.com/kurzynaplno


S úctou NUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016