Název Uvede Moderátor z. s.


Spolek NUM je spolek působící v umělecké činnosti v oblasti divadla, street artu, filmu, médií, team building kurzů, uměleckých workshopů a pedagogiky. Byl založen v lednu roku 2015 a jeho kořeny vychází z divadelního souboru DS NUM, který vznikl v prostorách jihlavského gymnázia. Každý NUMák je připraven vykolejovat současnou společnost z každodenního stereotypu.

V létě 2015 založili Kurzy NAPLNO, na kterých spolupracují s Gymnáziem Jihlava a divadlem otevřených dvěří DIOD. Kurzy NAPLNO mají za cíl prohloubit zkušenosti všem mladým lidem, kteří se zajímají o umělecké oblasti (divadlo, film, muzikál, média).

NUM z. s. založili tito tři pánové...

O Numácích...

 


Jaroslav Plvan

exherec, exrežisér

 
Do praktického i teoretického světa divadla jej poprvé nechal nahlédnout Zdeněk Stejskal ke konci gymnaziálních studií. Převážně díky pečlivé přípravě jmenovaného herce se hned na první pokus dostal na DAMU, kde se po dobu čtyř semestrů věnoval oboru Režie-dramaturgie. Ač odhalil vlastní nepředurčenost pro tuto profesi, samotné studium pro něj znamenalo ojedinělou životní a intelektuální zkušenost. Aktuálně studuje obor Psychologie na MU. S dětmi lektorsky pracuje od roku 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016