Název Uvede Moderátor z. s.


Spolek NUM je spolek působící v umělecké činnosti v oblasti divadla, street artu, filmu, médií, team building kurzů, uměleckých workshopů a pedagogiky. Byl založen v lednu roku 2015 a jeho kořeny vychází z divadelního souboru DS NUM, který vznikl v prostorách jihlavského gymnázia. Každý NUMák je připraven vykolejovat současnou společnost z každodenního stereotypu.

V létě 2015 založili Kurzy NAPLNO, na kterých spolupracují s Gymnáziem Jihlava a divadlem otevřených dvěří DIOD. Kurzy NAPLNO mají za cíl prohloubit zkušenosti všem mladým lidem, kteří se zajímají o umělecké oblasti (divadlo, film, muzikál, média).

NUM z. s. založili tito tři pánové...

O Numácích...

 

Tomáš Hron

herec, režisér
 
Svou divadelní dráhu započal na Gymnáziu Jihlava, kde prošel několika divadelními soubory. Jedním z nich je i soubor NUM, ve kterém působí dodnes. Studuje na pražské DAMU herectví alternativního a loutkového divadla pod vedením Tomáše Měcháčka. V rámci studia se zúčastnil několika mezinárodních div. festivalů (např. v Londýně a Lublani) a působí v několika divadlech. Zajímá se také o režii. Nejčastěji se jedná o site-specific, street art a krátkometrážní filmové projekty. S dětmi a mládeží jako lektor herectví pracuje od roku 2009.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016