Název Uvede Moderátor z. s.


Spolek NUM je spolek působící v umělecké činnosti v oblasti divadla, street artu, filmu, médií, team building kurzů, uměleckých workshopů a pedagogiky. Byl založen v lednu roku 2015 a jeho kořeny vychází z divadelního souboru DS NUM, který vznikl v prostorách jihlavského gymnázia. Každý NUMák je připraven vykolejovat současnou společnost z každodenního stereotypu.

V létě 2015 založili Kurzy NAPLNO, na kterých spolupracují s Gymnáziem Jihlava a divadlem otevřených dvěří DIOD. Kurzy NAPLNO mají za cíl prohloubit zkušenosti všem mladým lidem, kteří se zajímají o umělecké oblasti (divadlo, film, muzikál, média).

NUM z. s. založili tito tři pánové...

O Numácích...

 

 

Zdeněk Stejskal

herec, režisér

Absolvoval Soukromou hereckou školu u profesora Miroslava Moravce v roce 2000. Hned po absolutoriu nastoupil do Městského divadla Zlín. Pokračoval v Šumperku a nyní působí v Jihlavě. Kromě své hlavní herecké práce se věnuje také režii a spolupracuje s několika amatérskými a studentskými divadelními soubory. Výčet jeho práce by zabral mnoho místa, a tak se můžete podívat na jeho internetové stránky www.zdenekstejskal.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016