Kurzy NAPLNO


Projekt Kurzy NAPLNO spolku NUM z. s. vznikl v lednu 2015 ve spolupráci s Gymnáziem Jihlava a divadlem DiOD za účelem poskytnout mladým umělcům a talentům možnost rozvíjet svůj talent o volném čase.


Kurzy NAPLNO jsou vzdělávací kurzy, které mají za úkol prohloubit zkušenosti zájemcům z Jihlavy a celé ČR v oblasti uměleckých oborů, jako je například herectví činoherního i alternativního divadla, filmu, muzikálu a médií. Cílem kurzů je poskytnout mladým lidem představu o náročnosti těchto oborů a umožnit jim zkusit si daný obor naplno, aby zjistili, zda-li by se takovýmto činnostem mohli věnovat profesionálně, a přinášet jim stále nejmodernější a aktuální metody výuky herectví.
Lektoři jsou pečlivě vybíráni a jsou to profesionálové ve svých oborech, kteří umějí své zkušenosti dobře předávat. Nechceme, aby se Kurzy NAPLNO staly jen tak ledajakým uměleckým táborem, kterých je u nás mnoho (většinou založených na kvantitě nikoli kvalitě). Nabízíme kvalitní umělecké kurzy, čemuž například nasvědčuje i velice nízká kapacita jednotlivých oborů, aby byl zajištěn individuální přístup, který v dnešní době je vyžadován stále více.
 

www.kurzynaplno.cz

 

V sezóně 2016/2017 spolupracujeme s Horáckým divadlem Jihlava, Gymnáziem Jihlava. Nabízíme:

 

Kurzy NAPLNO N16
- týdenní kurz o letních prázdninách, účastnív si může zvolit z oborů herectví činoherního divadla, herectví alternativního divadla, muzikálového herectví, filmu a médií (žurnalistika, moderace atd.)

Kurzy NAPLNO V3

- víkendový kurz skládaný ze tří víkendů, vhodné pro zájemce o přijímací zkoušky na střední a vysoké herecké školy

Kurzy NAPLNO T7
- týdenní kurz o letních prázdninách, vhodné pro zájemce o přijímací zkoušky na střední a vysoké herecké školy a pro ty, které zajímají základní herecké dovednosti (monolog, zpěv, poezie, pohyb, tanec, improvizace aj.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016