Na scéně

 

NUM z. s. vznikl v únoru 2015 za účelem zašťiťovat umělecké kurzy pro děti a mládež, kteří mají zájem se v uměleckých oborech jako je herectví činoherního i alternativního divadla, filmu, muzikálu a médií (moderace, žurnalistika, dokumentaristika) zdokonalovat, vzdělávat a prohlubovat své zkušenosti. Tyto kurzy dostaly jméno Kurzy NAPLNO → www.kurzynaplno.cz.

Začali jsme s formou jednoduchých týdennách kurzů s označením N. Pro novou sezónu 2016 jsme vytvořili i dvě nové šablony kurzů V3 a T7 - kurzy vhodné pro budoucí herce, kteří se zajímají o herectví více a chystají se na přijímací zkoušky na herecké školy.

Sídlíme v Jihlavě, kde jsme získali spojence z řad významných jihlavských institucí jako je například Gymnázium Jihlava, Horácké divadlo Jihlava, divadlo otevřených dvěří DIOD, jihlavský Skaut a další.

 

V současné době nás neuvidíte hrát jako soubor. Rozutekli jsme se za studii a zaměstnáním po celé ČR. Numáka Zdeňka však můžete vidět na prknech Horáckého divadla v Jihlava a Numáka Toma zase v pražském divadle Disk. Numák Jarin momentálně studuje psychologii v Brně.

renovované logo DS NUM

(renovaci loga stejně jako veškerý náš

numácký webový design má

na svědomí Terezka Marešová)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NUMACI.cz 2016